BİROL MUMCU KLİMA

Problemlerinize en kısa zamanda cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. 
Bu nedenle:
19 yıldan fazla tecrübesiyle ve dinamik genç kadrosu ile klima sektörüne damgasını vuran; Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Split Klima ve VRF sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız artık e-mail yolu adı altında da hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini kendine birinci hedef seçen Birol Mumcu Ltd.Şti. TSE belgesinede sahip olarak Projelendirme işlemlerinide gerçekleştirmektedir.

İthal soğutma grupları, roof-top cihazlar, klima santralleri, fan coil üniteleri, Split klima sistemleri ve paket tip klima cihazlarına periyodik/koruyucu bakım, start-up ve arıza bulma/giderme, klima demontaj/montaj hizmetleri veriyoruz.

Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak ana hedefimizdir. Bununla beraber sistemlerinizin sorunsuz ve verimli çalışabilmeleri düzenli periyodik bakımla mümkündür. Ekonomik seçenekler için bizi aramakta tereddüt etmeyin. Böylece işletme giderleriniz azalacak ve sorunsuz bir dönem geçireceksiniz.

Güçlü mühendislik grubumuz, deneyimli servis elemanlarımız, alanlarında uzman satış ve müşteri temsilcilerimiz ile ısıtma - soğutma ve havalandırma konularında projelendirme montaj ve taahhüt işleriniz için; teknik ekonomik güvenli ve akılcı çözümler sunuyoruz.

Büyük olmanın sorumluluğuyla hareket ederek sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve sizin için en uygun olanı düşünüyoruz.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden dolayı teşekkür eder; çalışmalarınızda başarılar dileriz.